Secesní koflík s miskou
tenký porcelán, pestře malovaný motiv žlutých růží, osmiboká miska, osmiboký projmutý koflík, Rozenburg, Haag, zelená tištěná značka, číslo dekoru 531, sign. S, poč. 20. století, výška 5,5 cm, průměr misky 11 cm (Zí)
24.11.2018 - 14:00
CZK 35.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 26.000,-
Secesní koflík s miskou
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |